Główna Aktualnosci Wszystkie

Aktualności

Udział Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska w Targach PLASTPOL

W dniach od 23 do 26 maja br., na terenie Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1, odbędzie się XXI edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL.

Po raz kolejny swoją ofertę zaprezentuje ITG KOMAG, promując działania Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska, związane z akredytowanymi badaniami: opakowań (Dyrektywa 94/62/WE), sprzętu elektrycznego i elektronicznego (RoHS II), wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością (Rozporządzenie 10/2011), artykułów dziecięcych (Dyrektywa 2009/48/WE) oraz materiałów podlegających wymaganiom Rozporządzenia REACH w zakresie zawartości substancji niebezpiecznych.

Więcej: Udział Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska w Targach PLASTPOL

   

KOMTECH 2017

KOMTECH 2017


18.  Konferencja Naukowo-Techniczna

Innowacyjne Techniki i Technologie dla Górnictwa

BEZPIECZEŃSTWO – EFEKTYWNOŚĆ – NIEZAWODNOŚĆ

18-20 września 2017 r. – Hotel „Klimczok” – Szczyrk

PATRONAT PRASOWY

Instytut Techniki Górniczej KOMAG serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konferencji z cyklu KOMTECH, która odbędzie się we wrześniu br. Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych osiągnięć naukowych, badawczych i technicznych w dziedzinie górnictwa, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia, wymiana wiedzy i doświadczeń  w zakresie wykorzystania innowacyjnych technik i technologii, jak również prezentacja oferty producentów maszyn i urządzeń.

Więcej: KOMTECH 2017

   

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr. inż. Bartosza Polnika

W poniedziałek 10 kwietnia 2017 r. na Politechnice Wrocławskiej odbyła się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr. inż. Bartosza Polnika.
Temat pracy doktorskiej brzmiał następująco: Badania i analiza pracy układu zasilająco-sterującego górniczej lokomotywy akumulatorowej”.

Więcej: Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr. inż. Bartosza Polnika

   

Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska na VIII Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME

W dniach od 23 do 25 lutego, na terenie hal Targów Kielce przy ul. Zakładowej 1 w Kielcach odbywała się VIII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME.

Podobnie, jak w ubiegłych latach, swoją ofertę zaprezentowało akredytowane Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska KOMAG, jednostki notyfikowanej w UE, promujące działania na rzecz badań bezpieczeństwa wyrobów dla dzieci.

Więcej: Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska na VIII Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME

   

Strona 1 z 30