Główna Nauka Baza innowacji Wiertnice

Wiertnice

Wiertnica inżyniersko-geologiczna WIG-200


Wiertnica inżyniersko-geologiczna WIG-200 charakteryzuje się dużą uniwersalnością, a zarazem nieskomplikowaną konstrukcją, czego zaletą jest trwałość i niezawodność działania oraz łatwość sterowania z szybkim doborem parametrów wiercenia przy zmiennych warunkach geologicznych.

Więcej: Wiertnica inżyniersko-geologiczna WIG-200

   

Wiertnica MDR 06A


Wiertnica MDR 06A przeznaczona jest do wierceń geologiczno-poszukiwawczych oraz wykonania odwiertów odwadniających, odgazowujących i wyprzedzających w skałach o różnej twardości, w zakresie średnic od 46 mm do 66 mm. Wiercenie narzędziem o średnicy 46 mm pozwala na wykonanie otworu o głębokości do 100 metrów. Wiertnica MDR 06A przewidziana jest przede wszystkim do pracy w kopalniach węgla, rud i soli, w pomieszczeniach ze stopniem "a", "b" i "c" niebezpieczeństwa wybuchu metanu oraz klas "A" i "B" zagrożenia wybuchem pyłu węglowego.

Więcej: Wiertnica MDR 06A

   

Wiertnica MDR 03 AT – E


Wiertnica MDR 03 AT – E przeznaczona jest do wierceń geologiczno-poszukiwawczych oraz wykonania odwiertów odwadniających, odgazowujących i wyprzedzających w skałach o różnej twardości, w zakresie średnic od 36 mm do 66 mm. Wiercenie narzędziem o średnicy 36 mm pozwala na wykonanie otworu o głębokości do 70 metrów. Wiertnica przewidziana jest przede wszystkim do pracy w kopalniach węgla, rud i soli, w pomieszczeniach ze stopniem "a", "b" i "c" niebezpieczeństwa wybuchu metanu oraz klas "A" i "B" zagrożenia wybuchem pyłu węglowego.

Więcej: Wiertnica MDR 03 AT – E

   

Wiertnica WMD-150

image
Wiertnica WMD-150 przeznaczona jest do wierceń geologiczno-poszukiwawczych oraz wykonania odwiertów odwadniających, odgazowujących i wyprzedzających w skałach o różnej twardości, w zakresie średnic od 46 mm na głębokość 150 m do 76 mm na głębokość 60 m. Wiertnica WMD-150 przewidziana jest przede wszystkim do pracy w kopalniach węgla, rud i soli.

Więcej: Wiertnica WMD-150