Główna Osiągnięcia Nagrody Nagrody - 2011 rok

2011

Wyróżnienie za "Oprogramowanie GATHER w ramach systemu identyfikacji elementów sekcji ścianowej obudowy zmechanizowanej" w rankingu "Najbardziej innowacyjnych produktów w Polsce w 2011 r.", przygotowanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Sieć Naukową MSN

Wyróżnienie w kategorii: Rozwiązania techniczne i organizacyjne za innowacyjne rozwiązanie: "Dmuchawa strumienicowa elektryczna DSE-400" w XXXIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy.

Złoty medal za rozwiązanie: „Urządzenie odpylające typu UO z lutnią wirową typu WIR” podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2011.

Złoty medal za innowacyjne rozwiązanie pt.: „Podwieszony ciągnik akumulatorowy PCA-1” podczas 60. Jubileuszowych Światowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik „BRUSSELS INNOVA 2011”.

Nagroda Specjalna Dyrektora Instytutu Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników za: Innowacyjną metodę oznaczania zawartości ftalanów i kadmu w opakowaniach i wyrobach z tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z dziećmi podczas Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlast EXPO

Złoty medal z wyróżnieniem 5. Międzynarodowej  Warszawskiej Wystawy Innowacji IWIS 2011 za "Podwieszony ciągnik akumulatorowy PCA-1".

Złoty medal za innowacyjne rozwiązanie: "System Interaktywnych Instrukcji Obsługi INSTO" przyznany przez Chorwacki Związek Wynalazców podczas 63. Międzynarodowych Targów "Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty iENA 2011".

Złoty medal oraz Nagroda Specjalna Ukrainy za innowacyjne rozwiązanie "Podwieszony ciągnik akumulatorowy PCA-1" podczas VII Międzynarodowego Salonu Wynalazków i Nowych Technologii New Time 2011.

Wyróżnienie na Targach Analityki, Technik i Wyposażenia ExpoLAB 2011 za "Akredytowane badania odbiorcze, bezpieczeństwa, funkcjonalności i oddziaływania na środowisko wyrobów gotowych oraz prototypów na potrzeby certyfikacji oraz doskonalenia produktów".

image image Medal Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w  konkursie "Innowacyjne rozwiązania w budowie maszyn i urządzeń górniczych" w kategorii "Poprawa bezpieczeństwa" za produkt pt. "System Interaktywnych Instrukcji Obsługi INSTO".

image Złote godła QUALITY INTERNATIONAL 2011 w kategoriach:
  • QI ORDER – zarządzanie najwyższej jakości,
  • QI SERVICES – usługi najwyższej jakości.


image

image

Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

w kategorii „transfer wyników badań naukowych do praktyki gospodarczej”

za „System Interaktywnych Instrukcji Obsługi INSTO”


image image Wyróżnienie specjalne Targów Concours Lepine - Medal Stowarzyszenia Francuskich Wynalazców i Producentów – AIFF za „Niskoemisyjny akustycznie system wentylacji obiektów”


image

image

Statuetka i dyplom
za szczególną aktywność
w promocji wynalazków za granicą
przyznany przez
Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

image Dyplom Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za rozwiązanie "Tłumik hałasu czerpni i wyrzutni powietrza do współpracy z wentylatorami dużej mocy"

image

Wyróżnienie w konkursie Górniczy Sukces Roku w kategorii „Innowacyjność”
za opracowanie i wdrożenie rozwiązania

„Zintegrowana platforma identyfikacji i ewidencji maszyn, urządzeń i ich elementów”