Główna Osiągnięcia Nagrody Nagrody - 2015 rok

2015

Główna nagroda w konkursie Polski produkt Przyszłości 2015, organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości za rozwiązanie: "Kombajn ścianowy typu KSW-800NE".
Srebrny medal podczas 64. Światowych Targów „BRUSSELS INNOVA 2015” za rozwiązanie pt.: „Lokomotywa Lda-12K-EMA”.
Wyróżnienie w kategorii "Rozwiązania techniczne i technologiczne" w 43. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poprawy Warunków Pracy za rozwiązanie pt.: „Powietrzno-wodny system zraszania typu KOMAG do redukcji zapylenia w ścianach węglowych”.
Medal I stopnia Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w  konkursie "Innowacyjne rozwiązania w budowie maszyn i urządzeń górniczych" w kategorii "Nowe maszyny" za rozwiązanie "Hydrauliczna Obudowa Ratownicza HOR-01.
Medal III stopnia Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w  konkursie "Innowacyjne rozwiązania w budowie maszyn i urządzeń górniczych" w kategorii "Napędy i sterowanie" za produkt "Iskrobezpieczny System Sterowania KOGASTER”.
II miejsce w konkursie Współpraca Sfery Przedsiębiorstw i Nauki za rozwiązanie „Innowacyjna Maszyna Wydobywcza poprawiająca Bezpieczeństwo i Warunki Pracy Załóg Górniczych”.