Miło nam poinformować, że rozpoczęły się zapisy do II edycji Gliwickiego Forum Biznesu, podczas którego Instytut Badawczy KOMAG zaprezentuje gliwickim przedsiębiorcom praktyczne rozwiązania dla rozwoju biznesu. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada w Arenie PreZero w Gliwicach, tworząc przestrzeń do rozmów i wymiany informacji. Organizatorem wydarzenia jest Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zachęcamy do zapisów!
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona.
Zachęcamy do zapisów!