Główna Wydawnictwa Maszyny Górnicze Prenumerata i reklama

Prenumerata i reklama

Informujemy, że od 2016 roku zmieniamy formę udostępniania naszego kwartalnika. Wydawane przez KOMAG od ponad 35 lat czasopismo „Maszyny Górnicze” ukazywać się będzie tylko i wyłącznie w wersji elektronicznej, w formie Open Access.

Polityka przyjęta w tym względzie przez nasz kwartalnik opiera się na przekonaniu, że podstawą rozwoju nauki jest otwartość. Pragniemy podkreślić, iż poza pełną dostępnością, nasze czasopismo nie będzie różnić się od tradycyjnych, dostępnych w prenumeracie innych czasopism, a model Open Access w pełni respektuje prawa autorskie, gdyż wykorzystuje międzynarodowe licencje Creative Commons.

Liczymy, że publikowanie elektronicznej, darmowej wersji „Maszyn Górniczych” przyczyni się do wzrostu zainteresowania i wzrostu cytowalności autorów artykułów.
Jesteśmy  przekonani, że wprowadzone przez wydawnictwo KOMAG  zmiany w znaczący sposób zwiększą prestiż i rangę czasopisma oraz ukazujących się w nim publikacji.


Cennik reklam i ogłoszeń

Pobierz cennik


Kontakt w sprawie reklamy

mgr inż. Marzena Pabian-Macina
tel.: 32 2374 612
fax: 32 2310 843
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.